Закохані у бібліотеку

2016-03-22

/Files/images/2016_rk/berezen/DSCN0303.JPG

/Files/images/2016_rk/berezen/DSCN0298.JPG

Минув 2015 рік з усіма радощами і турботами, поразками та перемогами. 22 березня у Зеленогайській сільській бібліотеці відбувся звіт перед громадою. Прекрасне породжує добре, прекрасна зустріч з прекрасними людьми породжує гарний настрій, приплив життєвої енергії. Маємо надію, що саме таким став цей день для людей, що завітали до бібліотеки на святкову вітальню «Закохані в бібліотеку». А завітали до нас сільський голова , наші партнери, місцеві депутати, друзі, вчителі, шкільний бібліотекар,ветеранська організація, волонтери і, звісно, наші читачі.

/Files/images/2016_rk/berezen/DSCN0259.JPG

/Files/images/2016_rk/berezen/DSCN0315.JPG

Звеселили глядачів вірші у виконанні дітей бібліотечного клубу «Маленькі ерудити», милозвучні пісні від сільського ансамблю «Калина», танці від вихованців дитячого садка «Сонечко» . Цього дня у бібліотеці панував гарний настрій, свято заворожило своїм сюжетом, зустріччю з гарними, прекрасними людьми, щирими у своєму бажанні дарувати людям добро.

/Files/images/2016_rk/berezen/DSCN0263.JPG

Свято закоханих у бібліотеку подарувало багато спогадів, освідчень в любові до гарної книги, колег, читачів, незабутні хвилини душевного тепла, а також плани гарних справ на майбутнє.

Зараз бібліотека повинна вижити і довести, що вона необхідна суспільству, і якщо в роботу вкладати душу, то можливо багато чого досягти. Відродження духовності, інтелегентності – ось головні завдання в роботі бібліотеки сьогодні.

Наприкінці програми всі бажаючи мали можливість написати свої пропозиції, побажання та поради стосовно роботи нашої бібліотеки.

/Files/images/2016_rk/berezen/DSCN0307.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 101

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.